Re-bud – sprawdzony wykonawca konstrukcji stalowych

o nas opis 1

Firma PPHU Re-Bud Przemysław Bluz z siedzibą w Wielkopolsce może poszczycić się wieloletnią tradycją. Początki naszej działalności sięgają 1996 roku, kiedy to postanowiliśmy rozpocząć działalność, której głównym profilem będzie produkcja konstrukcji stalowych oraz wykonywanie obiektów z płyt warstwowych. Najważniejszym obszarem naszej działalności jest budowa hal przemysłowych z płyt warstwowych. Zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych Klientów przede wszystkim ze względu na fakt, że oferujemy kompleksową obsługę inwestycji – od projektu, poprzez wytwarzanie, aż po montaż. Dzięki temu mamy pewność, że prace na każdym etapie przebiegną zgodnie z indywidualnymi preferencjami inwestorów. Nasze usługi świadczymy w całym kraju i za granicą. Posiadamy wiele pozytywnych referencji, a ilość naszych zadowolonych klientów jest dowodem na jakość świadczonych przez nas usług.

Czym się zajmujemy?

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie konstrukcji stalowych oraz budowa obiektów przemysłowych z płyty warstwowej. Obiekty tego typu mają zastosowanie przede wszystkim w budownictwie przemysłowym, magazynowym i rolniczym. Na swoim koncie mamy liczne realizacje hal przemysłowych, magazynowych, sportowych, pawilonów i obiektów handlowych, biurowych i socjalnych, hangarów, garaży, warsztatów, kontenerów, a nawet mroźni czy chłodni.

 

Oprócz tego zajmujemy się także wykonywaniem nowoczesnych pokryć dachowych.

o nas opis 2

Projekt i realizacja

Od początku działalności naszym najważniejszym założeniem było zadowolenie Klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na kompleksową obsługę, ponieważ jedynie ona daje nam gwarancję najwyższej jakości. Na każdym etapie możemy kontrolować postęp prac i nie jesteśmy zależni od zewnętrznych firm. Na kompleksową realizację naszych inwestycji składa się wykonanie szczegółowego projektu dostosowanego do indywidualnych preferencji Klientów, a także do wymagań technicznych, kalkulacja, a następnie realizacja. Klienci mogą liczyć u nas także na fachowe doradztwo, ponieważ wszystkie pracujące u nas osoby to fachowcy z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą merytoryczną.

Jakość i bezpieczeństwo

Zależy nam na tym, aby wszystkie z naszych realizacji wyróżniały się najwyższą jakością wykonania. Przy budowie hal magazynowych oraz innych obiektów z płyty warstwowej najważniejsze jest dla nas także bezpieczeństwo. Muszą to być obiekty, które zapewnią bezpieczne i komfortowe warunki pracy, a jednocześnie będą się wyróżniały estetyką i trwałością na lata. Aby mieć pewność, że spełniają one najwyższe standardy, bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości. Posiadamy europejskie certyfikaty jakości oraz wdrożyliśmy Zakładową Kontrolę Produkcji, co oznacza udokumentowaną i stałą wewnętrzną kontrolę całego procesu produkcyjnego. Jako że bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, każdy etap budowy jest skrupulatnie sprawdzany i weryfikowany przez wykwalifikowanych ekspertów. Dzięki temu Klienci mogą się cieszyć bezpiecznymi obiektami najwyższej jakości.

 

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych usług, a także do kontaktu z doradcami technicznymi, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące realizowanych przez nas inwestycji.