fbpx

O nas

Czym się zajmujemy - Re-bud

Czym się zajmujemy?

Firma PPHU Re-Bud Przemysław Bluz działa na rynku od 1996 roku.  Nasze usługi obejmują projektowanie, wytwarzanie i montaż konstrukcji stalowych, a także nowoczesnych obiektów z płyty warstwowej. Usługi świadczymy nie tylko w Wielkopolsce, ale także w całym kraju i za granicą. Nasze realizacje można znaleźć w Polsce, Niemczech, Węgrzech, Słowacji, Austrii i Anglii. Do każdej realizacji podchodzimy w pełni indywidualnie, a kompleksowa obsługa inwestycji daje nam pewność, że każdy etap będzie wykonany zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja solidnej realizacji, a także terminowego wykonania. O wysokiej jakości naszych usług świadczy wiele pozytywnych referencji, a także szerokie grono zadowolonych Klientów.

Zajmujemy się budową hal magazynowych, warsztatowych, produkcyjnych czy obietków rolniczych. Każda realizacja  rozpoczyna się u nas od etapu projektowania, następnie zaś obejmuje produkcję oraz budowę. Klient może liczyć zatem na kompleksową obsługę – od kalkulacji po wykonanie. O najwyższej jakości naszych usług w zakresie budowy hal przemysłowych świadczą europejskie certyfikaty jakości.

Dlaczego możesz nam zaufać?

Terminowość - Re-bud

Terminowość

Każdą realizację obsługujemy kompleksowo. Dzięki temu mamy kontrolę nad czasem wykonywania prac i dotrzymujemy terminów!

Pasja - Re-bud

Pasja

Uważamy, że świadczenie najwyższego standardu usług możliwe jest wyłącznie wtedy, gdy wywodzi się ono z zamiłowania do wykonywanej pracy zarówno założycieli firmy, jak i kadry zarządzającej oraz pracowników każdego innego szczebla. My pracujemy z pasją!

Kontrola jakości - Re-bud

Kontrola jakości

Każdy proces produkcyjny przechodzi dokładną kontrolę jakości. Nasza firma otrzymała najważniejsze europejskie certyfikaty i korzysta z najnowoczesniejszych i sprawdzonych technologii.

Jak to robimy?

Jakość i bezpieczeństwo

Zależy nam na tym, aby wszystkie z naszych realizacji wyróżniały się najwyższą jakością wykonania. Przy budowie hal magazynowych oraz innych obiektów z płyty warstwowej najważniejsze jest dla nas także bezpieczeństwo. Muszą to być obiekty, które zapewnią bezpieczne i komfortowe warunki pracy, a jednocześnie będą się wyróżniały estetyką i trwałością na lata. Aby mieć pewność, że spełniają one najwyższe standardy, bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości. Posiadamy europejskie certyfikaty jakości oraz wdrożyliśmy Zakładową Kontrolę Produkcji, co oznacza udokumentowaną i stałą wewnętrzną kontrolę całego procesu produkcyjnego. Jako że bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, każdy etap budowy jest skrupulatnie sprawdzany i weryfikowany przez wykwalifikowanych ekspertów. Dzięki temu Klienci mogą się cieszyć bezpiecznymi obiektami najwyższej jakości.