re bud firma

Kim jesteśmy?

Firma PPHU Re-Bud Przemysław Bluz działa na rynku od 1996 roku.  Nasze usługi obejmują projektowanie, wytwarzanie i montaż konstrukcji stalowych, a także nowoczesnych obiektów z płyty warstwowej. Usługi świadczymy nie tylko w Wielkopolsce, ale także w całym kraju i za granicą. Nasze realizacje można znaleźć w Polsce, Niemczech, Węgrzech, Słowacji, Austrii i Anglii. Do każdej realizacji podchodzimy w pełni indywidualnie, a kompleksowa obsługa inwestycji daje nam pewność, że każdy etap będzie wykonany zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja solidnej realizacji, a także terminowego wykonania. O wysokiej jakości naszych usług świadczy wiele pozytywnych referencji, a także szerokie grono zadowolonych Klientów.

Czym się zajmujemy?

Projektujemy i budujemy

Budynki z płyty warstwowej

Zajmujemy się budową hal magazynowych, warsztatowych, produkcyjnych czy obietków rolniczych. Każda realizacja  rozpoczyna się u nas od etapu projektowania, następnie zaś obejmuje produkcję oraz budowę. Klient może liczyć zatem na kompleksową obsługę – od kalkulacji po wykonanie. O najwyższej jakości naszych usług w zakresie budowy hal przemysłowych świadczą europejskie certyfikaty jakości.

hale magazynowe
 • Budynki ocieplane z płyt warstwowych
 • Hale stalowe o różnym przeznaczeniu
 • Hale magazynowe
 • Hale usługowe z pomieszczeniami socjalno-biurowymi
 • Hale produkcyjne
 • Garaże ocieplane z płyt warstwowych, warsztaty samochodowe,

Dlaczego my?

oto 5 powodów:

Jesteśmy solidną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, specjalizującą się w konstrukcjach stalowych, halach magazynowych, przemysłowych oraz warsztatach samochodowych z płyt warstwowych.

Realizujemy projekty dla firm z Polski jak i Niemiec, Austrii, Danii, Holandii, Belgi, Szwecji, Czech oraz Słowacji.

Sprawdź dlaczego warto wybrać akurat firmę Re-Bud.

Terminowość

Re-Bud dba o terminową realizację projektów, zapewniając, że Twoja hala będzie gotowa do użytku zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzięki temu unikniesz opóźnień i niepotrzebnego stresu związanego z przeciągającą się budową.

Doświadczenie

Firma Re-Bud ma bogate doświadczenie w branży budowlanej, w tym w budowie hal magazynowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja hala będzie budowana przez wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem.

Wysoka jakość

Re-Bud stosuje najnowsze technologie i materiały wysokiej jakości, zapewniając solidną i trwałą konstrukcję hali magazynowej. Dzięki temu masz pewność, że Twój obiekt będzie spełniał wszystkie normy bezpieczeństwa i jakości.

Indywidualne podejście

Firma Re-Bud podejmuje się realizacji każdego projektu indywidualnie, uwzględniając specyficzne potrzeby i oczekiwania klienta. Dzięki temu Twoja hala będzie dostosowana do Twoich wymagań i będzie spełniała wszystkie Twoje potrzeby.

Profesjonalizm

Firma Re-Bud wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta i wysokim standardem obsługi. Możesz liczyć na wsparcie i doradztwo na każdym etapie realizacji projektu, co sprawi, że cały proces budowy hali magazynowej będzie przebiegał sprawnie i efektywnie.

Dlaczego my?

oto 5 powodów:

Jesteśmy solidną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, specjalizującą się w konstrukcjach stalowych, halach magazynowych, przemysłowych oraz warsztatach samochodowych z płyt warstwowych.

Realizujemy projekty dla firm z Polski jak i Niemiec, Austrii, Danii, Holandii, Belgi, Szwecji, Czech oraz Słowacji.

Sprawdź dlaczego warto wybrać akurat firmę Re-Bud.

Terminowość

Re-Bud dba o terminową realizację projektów.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie hal magazynowych.

Wysoka jakość

Re-Bud stosuje najnowsze technologie i materiały wysokiej jakości.

Indywidualne podejście

Firma Re-Bud podejmuje się realizacji każdego projektu indywidualnie.

Profesjonalizm

Firma Re-Bud wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta i wysokim standardem obsługi.

Nasza oferta

hale z płyt warstwowych

Konstrukcje Stalowe

Wszystkie z naszych konstrukcji stalowych i konstrukcji pod płyty warstwowe wyróżniają się najwyższą jakością. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i wytrzymałość …
hala magazynowa

Hale Magazynowe

Oferujemy kompleksową pomoc w projektowaniu i budowie hal magazynowych z płyty warstwowej. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu hali magazynowej czy też w jej realizacji …
Hala Przemysłowe

Hale Przemysłowe

Jeśli szukasz wsparcia w projektowaniu i budowie hali przemysłowej, możemy zaoferować naszą profesjonalną pomoc. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno w projektowaniu hali…

Warsztaty Samochodowe

Jeśli poszukujesz wsparcia w projektowaniu i budowie warsztatu samochodowego z wykorzystaniem płyt warstwowych, możemy zaoferować naszą profesjonalną pomoc. Zapewniamy kompleksową …
Wynajem podnośników

Wynajem Podnośników

Nasza oferta wynajmu podnośników skierowana jest do osób, które wykonują wszelkie prace na wysokościach i chciałyby, aby przebiegały one szybciej, a przede wszystkim bezpieczniej.
Płyty Warstwowe

Płyty Warstwowe

W ofercie firmy Re-Bud znajdziecie również płyty warstwowe w pierwszym gatunku dostępne na zamówienie, a także płyty warstwowe w drugim gatunku dostępne od ręki w atrakcyjnej cenie.

Wyceń swoją inwestycję

Jeśli zależy Ci na szybkiej wycenie projektu z płyty warstwowej – wypełnij nasz formularz a przygotujemy dla Ciebie bezpłatną i niezobowiązującą wycenę Twojej inwestycji.
 • 27 lat na rynku

  Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej a nasz zespół ma ponad 27 letnie doświadczenie w budowie hal z płyt warstwowych.

 • 670 obiektów w Polsce

  Nasza firma jako jeden z liderów w branży budowlanej w realizacji różnorodnych projektów z płyty warstwowej, zrealizowała ponad 670 udanych przedsięwzięć budowlanych na terenie Polski.

 • 70 000 metrów płyty warstwowej sprzedanej w ciągu ostatniego roku

  Firma Re-Bud odnotowała imponujący wynik w sprzedaży płyt warstwowych w ciągu ostatniego roku, osiągając rekordową liczbę około 70 000 metrów kwadratowych. To dowód na naszą nieustanną jakość i zaufanie naszych klientów.

 • 10 zespołów wykonawczych

  Dysponujemy obecnie aż 10 wyspecjalizowanymi zespołami wykonawczymi do realizacji projektów związanych z płytą warstwową.

 • Ponad 60 projektów za granicą

  W poprzednim roku zrealizowaliśmy ponad 60 projektów na terenie Niemiec i Austrii. Nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz wysoka jakość usług zdobyły uznanie klientów z różnych branż.

 • 900 ton zużytej stali

  W ciągu ostatniego roku zużyliśmy imponującą ilość ponad 900 ton stali do realizacji naszych projektów. Nasza praca opiera się na solidnych fundamentach i wysokiej jakości materiałach, co pozwala nam dostarczać klientom rozwiązania spełniające najwyższe standardy.

Adres
PPHU Re-Bud Przemysław Bluz
Szczury 106, 63-450 Ostrów Wielkopolski
Wycena płyt warstwowych
+48 573 124 743
Zadzwoń do nas
+48 666 071 643
+48 509 336 293
Email
rebud.ad@gmail.com
Godziny pracy
Poniedziałek ……………. 07:00 - 16:00
Wtorek …………..........…. 07:00 - 16:00
Środa ……...................…. 07:00 - 16:00
Czwartek …….........…….. 07:00 - 16:00
Piątek …………........…….. 07:00 - 16:00
Sobota / Niedziela ....…… zamknięte

Jak dojechać

Wyślij do nas zapytanie

  Dane osobowe

  Jaki rodzaj budowli Cię interesuje