Konstrukcje stalowe

Produkcja i montaż konstrukcji stalowych

W naszej firmie specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Dotychczas wykonaliśmy dla naszych klientów setki obiektów odpowiadających ich indywidualnym wymaganiom.

Nasza oferta to przede wszystkim:

  • hale stalowe – produkcyjne, magazynowe, budynki inwentarskie, wiaty i inne konstrukcje stalowe,
  • obiekty z płyty warstwowej mające szerokie zastosowanie,
  • elementy prefabrykowane – kratownicowe i kształtownikowe.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych konstrukcji, kładąc szczególny nacisk na ich bezpieczeństwo i wytrzymałość. Wszystkie element spawane są poddawane badaniom przez dział Kontroli Jakości, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że spełniają one wymogi norm budowlanych zgodnie z polskimi i europejskimi standardami.

Konstrukcje stalowe – zalety

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem konstrukcji stalowych. Efektem tego jest sprzedaż wielu obiektów, które cechują się znakomitą trwałością i zapewnieniem optymalnych warunków do pracy, jak i magazynowania. Nasze konstrukcje stalowe świetnie sprawdzają się między innymi jako hale produkcyjne, ale także mniejsze elementy zabudowy. Wśród zalet naszych produktów należy wymienić możliwość dostosowania ich parametrów do potrzeb konkretnej inwestycji i krótki czas wykonania. Budowa konstrukcji stalowych jest najlepszym rozwiązaniem dla firm z branży przemysłowej, rolniczej, logistycznej i wielu innych.

Hale stalowe produkcyjne i ich zastosowanie

Konstrukcje stalowe to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą w krótkim czasie wybudować np. magazyn lub budynek inwentarski. Ponadto, służą również jako hale stalowe produkcyjne, które spełniają wszystkie normy budowlane.

Czym wyróżniają się nasze konstrukcje stalowe?

Oferujemy konstrukcje stalowe, charakteryzujące się nie tylko wysoką jakością wykonania i długą żywotnością, ale także najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Ponadto, możliwość indywidualnego dopasowania całego projektu oraz wykonania do potrzeb i preferencji Klientów sprawia, że konstrukcje cieszą się bardzo dużą popularnością. Oprócz tego, wykonujemy hale stalowe z płyty warstwowej, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.