Konstrukcje pod płyty warstwowe – hale ze stali

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem konstrukcji stalowych. Wykonujemy także konstrukcje stalowe pod płyty warstwowe. Na nasze usługi składają się: projektowanie, produkcja i montaż. Oprócz tego wykonujemy hale stalowe z płyty warstwowej, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Czym się wyróżniają nasze konstrukcje stalowe?

Wszystkie z naszych konstrukcji stalowych i konstrukcji pod płyty warstwowe wyróżniają się najwyższą jakością. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i wytrzymałość, a spawane elementy poddawane są szczegółowym badaniom wykonywanym przez dział Kontroli Jakości. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy Klientom produkty, które spełniają wymogi norm budowlanych i są wykonane zgodnie z polskimi i europejskimi standardami.

Kontrukcje stalowe - Re-bud
Konstrukcje stalowe - hala przemysłowa Re-bud

Konstrukcje stalowe – hala przemysłowa

Nasze konstrukcje stalowe zapewniają optymalne warunki zarówno do pracy, jak i do magazynowania. Najczęściej wykonuje się z nich hale stalowe. Doskonale sprawdzają się jako hale produkcyjne, ale także mniejsze elementy zabudowy. Są także idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy chcą w krótkim czasie wybudować magazyn, budynek inwentarski lub inny obiekt. Budowa konstrukcji stalowych jest najlepszym rozwiązaniem dla firm z branży przemysłowej, rolniczej, logistycznej i wielu innych.