Produkcja i montaż konstrukcji stalowych

konstrukcje stalowe banner

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem konstrukcji stalowych. Wykonujemy także konstrukcje stalowe pod płyty warstwowe. Na nasze usługi składają się: projektowanie, produkcja i montaż. Oprócz tego wykonujemy hale stalowe z płyty warstwowej, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

konstrukcje stalowe 1

Na naszą ofertę składają się:

  • hale stalowe – produkcyjne, magazynowe, budynki inwentarskie, wiaty i inne konstrukcje stalowe,
  • obiekty z płyty warstwowej mające szerokie zastosowanie,
  • konstrukcje pod płyty warstwowe,
  • elementy prefabrykowane – kratownicowe i elementy kształtownikowe.

Czym się wyróżniają nasze konstrukcje stalowe?

Wszystkie z naszych konstrukcji stalowych i konstrukcji pod płyty warstwowe wyróżniają się najwyższą jakością. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i wytrzymałość, a spawane elementy poddawane są szczegółowym badaniom wykonywanym przez dział Kontroli Jakości. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy Klientom produkty, które spełniają wymogi norm budowlanych i są wykonane zgodnie z polskimi i europejskimi standardami.

Konstrukcje stalowe na indywidualne zamówienie

Dotychczas wykonaliśmy setki konstrukcji stalowych i konstrukcji pod płyty warstwowe odpowiadających indywidualnym wymaganiom. Możliwość personalizacji projektu oraz wykonania i dostosowania go do potrzeb i preferencji Klientów sprawia, że nasze konstrukcje stalowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Klienci cenią je nie tylko za zindywidualizowany charakter, ale także za wysoką jakość wykonania, długą żywotność, krótki czas wykonania, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Konstrukcje stalowe - hala

Nasze konstrukcje stalowe zapewniają optymalne warunki zarówno do pracy, jak i do magazynowania. Najczęściej wykonuje się z nich hale stalowe. Doskonale sprawdzają się jako hale produkcyjne, ale także mniejsze elementy zabudowy. Są także idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy chcą w krótkim czasie wybudować magazyn, budynek inwentarski lub inny obiekt. Budowa konstrukcji stalowych jest najlepszym rozwiązaniem dla firm z branży przemysłowej, rolniczej, logistycznej i wielu innych.

konstrukcje stalowe 2