Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem konstrukcji stalowych. Wykonujemy także konstrukcje stalowe pod płyty warstwowe. Na nasze usługi składają się: projektowanie, produkcja i montaż. Oprócz tego wykonujemy hale stalowe z płyty warstwowej, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Konstrukcje stalowe - czym się wyróżniają?

hale z płyt warstwowych

Wszystkie z naszych konstrukcji stalowych i konstrukcji pod płyty warstwowe wyróżniają się najwyższą jakością. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i wytrzymałość, a spawane elementy poddawane są szczegółowym badaniom wykonywanym przez dział Kontroli Jakości. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy Klientom produkty, które spełniają wymogi norm budowlanych i są wykonane zgodnie z polskimi i europejskimi standardami.

Dlaczego warto zainwestować w konstrukcje stalowe?

Konstrukcja stalowe pod zabudowę płytami warstwowymi to rozwiązanie idealne dla każdego inwestora, który szuka przestrzeni dla swojej działalności gospodarczej – produkcji, magazynowania czy sprzedaży. Prostota montażu i modyfikacji pozwalają zminimalizować koszty budowy takiego obiektu, a jego wyjątkowa trwałość i niskie potrzeby konserwacji sprawiają, że nie generuje on dużych wydatków w trakcie eksploatacji.

Konstrukcje stalowe – hala przemysłowa

Nasze konstrukcje stalowe zapewniają optymalne warunki zarówno do pracy, jak i do magazynowania. Najczęściej wykonuje się z nich hale stalowe. Doskonale sprawdzają się jako hale produkcyjne, ale także mniejsze elementy zabudowy. Są także idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy chcą w krótkim czasie wybudować magazyn, budynek inwentarski lub inny obiekt. Budowa konstrukcji stalowych jest najlepszym rozwiązaniem dla firm z branży przemysłowej, rolniczej, logistycznej i wielu innych.

Konstrukcje stalowe

Jakie są atuty konstrukcji stalowych?

Konstrukcje stalowe przeznaczone pod zabudowę przy poprzez montaż płyt warstwowych to rozwiązanie powszechnie wykorzystywane przez wiele gałęzi przemysłu. Do ich głównych atutów należą:

  • prostota – konstrukcje wykonywane są prefabrykowanych elementów wytwarzanych według ściśle określonych standardów. Połączenie tych elementów jest bardzo proste i wymaga małego nakładu czasu, energii oraz siły roboczej
  • wysoka trwałość – przemyślany projekt elementów oraz odpowiednie technologie produkcji sprawiają, że konstrukcje stalowe doskonale znoszą duże obciążenia oraz kontakt ze środowiskiem zewnętrznym. Prawidłowo eksploatowane i konserwowane konstrukcje stalowe są stanie przetrwać wiele dekad;
  • możliwość modyfikacji, rozbudowy i demontażu – konstrukcje stalowe nie są łączone trwale, dlatego można je stosunkowo prosto i tanio modyfikować w celu dopasowania do zmieniających się potrzeb inwestora. Możliwe jest nawet rozłożenie konstrukcji w celu przeniesienia jej do innej lokacji,
  • ekologiczność – niskie zużycie energii, a także możliwość recyklingu elementów sprawia, że konstrukcje stalowe są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, niż wiele tradycyjnych rozwiązań z zakresu budownictwa

 

W naszej ofercie posiadamy wiele podstawowych projektów konstrukcji stalowych, które w razie potrzeby można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb inwestora.

Potrzebujesz konstrukcji stalowej ?

Zadzwoń do nas
+48 666 071 643
Napisz do nas
rebud.ad@gmail.com
Odwiedź nas
Szczury 106, 63-450 Ostrów Wielkopolski

Jak dojechać

Wyślij do nas zapytanie

    Dane osobowe

    Jaki rodzaj budowli Cię interesuje