fbpx

Konstrukcje pod płyty warstwowe – hale ze stali

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem konstrukcji stalowych. Wykonujemy także konstrukcje stalowe pod płyty warstwowe. Na nasze usługi składają się: projektowanie, produkcja i montaż. Oprócz tego wykonujemy hale stalowe z płyty warstwowej, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów.

Czym się wyróżniają nasze konstrukcje stalowe?

Wszystkie z naszych konstrukcji stalowych i konstrukcji pod płyty warstwowe wyróżniają się najwyższą jakością. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i wytrzymałość, a spawane elementy poddawane są szczegółowym badaniom wykonywanym przez dział Kontroli Jakości. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy Klientom produkty, które spełniają wymogi norm budowlanych i są wykonane zgodnie z polskimi i europejskimi standardami.

Kontrukcje stalowe - Re-bud
Konstrukcje stalowe - hala przemysłowa Re-bud

Konstrukcje stalowe – hala przemysłowa

Nasze konstrukcje stalowe zapewniają optymalne warunki zarówno do pracy, jak i do magazynowania. Najczęściej wykonuje się z nich hale stalowe. Doskonale sprawdzają się jako hale produkcyjne, ale także mniejsze elementy zabudowy. Są także idealną propozycją dla wszystkich tych, którzy chcą w krótkim czasie wybudować magazyn, budynek inwentarski lub inny obiekt. Budowa konstrukcji stalowych jest najlepszym rozwiązaniem dla firm z branży przemysłowej, rolniczej, logistycznej i wielu innych.

Jakie są atuty konstrukcji stalowych?

Konstrukcje stalowe przeznaczone pod zabudowę przy poprzez montaż płyt warstwowych to rozwiązanie powszechnie wykorzystywane przez wiele gałęzi przemysłu. Do ich głównych atutów należą:

  • prostota – konstrukcje wykonywane są prefabrykowanych elementów wytwarzanych według ściśle określonych standardów. Połączenie tych elementów jest bardzo proste i wymaga małego nakładu czasu, energii oraz siły roboczej
  • wysoka trwałość – przemyślany projekt elementów oraz odpowiednie technologie produkcji sprawiają, że konstrukcje stalowe doskonale znoszą duże obciążenia oraz kontakt ze środowiskiem zewnętrznym. Prawidłowo eksploatowane i konserwowane konstrukcje stalowe są stanie przetrwać wiele dekad;
  • możliwość modyfikacji, rozbudowy i demontażu – konstrukcje stalowe nie są łączone trwale, dlatego można je stosunkowo prosto i tanio modyfikować w celu dopasowania do zmieniających się potrzeb inwestora. Możliwe jest nawet rozłożenie konstrukcji w celu przeniesienia jej do innej lokacji,
  • ekologiczność – niskie zużycie energii, a także możliwość recyklingu elementów sprawia, że konstrukcje stalowe są bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego, niż wiele tradycyjnych rozwiązań z zakresu budownictwa

W naszej ofercie posiadamy wiele podstawowych projektów konstrukcji stalowych, które w razie potrzeby można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb inwestora.

Dlaczego warto zainwestować w konstrukcje stalowe?

Konstrukcja stalowe pod zabudowę płytami warstwowymi to rozwiązanie idealne dla każdego inwestora, który szuka przestrzeni dla swojej działalności gospodarczej – produkcji, magazynowania czy sprzedaży. Prostota montażu i modyfikacji pozwalają zminimalizować koszty budowy takiego obiektu, a jego wyjątkowa trwałość i niskie potrzeby konserwacji sprawiają, że nie generuje on dużych wydatków w trakcie eksploatacji.