Płyta warstwowa

Płyta warstwowa ścienna i dachowa – zastosowanie

Płyta warstwowa – element budowlany składający się z okładzin metalowych i umieszczonego pomiędzy nimi rdzenia izolacyjnego. Jest stosowana do tzw. lekkiej obudowy ścian i dachów, najczęściej w budownictwie przemysłowym, magazynowym i rolniczym. Znajduje także zastosowanie przy budowie pawilonów, kontenerów i garaży. Okładziny zazwyczaj wykonane są z blachy ocynkowanej –powlekanej powłokami organicznymi typu: Poliester czy rzadziej PVC lub PVF2. Rdzeń stanowi sztywna pianka poliuretanowa (PUR/PIR), styropian lub twarda wełna mineralna.

Płyty warstwowe to idealny materiał do budowy hal przemysłowych, magazynowych, sportowych, pawilonów i obiektów handlowych, biurowych, socjalnych, hangarów, garaży, warsztatów, kontenerów, mroźni czy, chłodni. Dzięki dużej palecie kolorystycznej i kilku rodzajom profilowań okładzin można przy pomocy płyt warstwowych uzyskać obiekt nie o doskonałych parametrach termicznych, ale także i interesujący architektonicznie.

Oferujemy Państwu sprzedaż płyty warstwowej w drugim gatunku w atrakcyjnej cenie od ręki oraz płytę w pierwszym gatunku na zamówienie. Płyty posiadają grubość od 4-20cm i występują w szerokim zakresie długości i szerokości.

Sprzedaż płyt warstwowych w konkurencyjnych cenach

Nasze produkty to materiały budowlane najwyższej jakości. Zarówno zastosowana w nich okładzina, jak i rdzeń izolacyjny spełniają oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Każda płyta warstwowa dachowa czy ścienna została stworzona z najlepszych komponentów. Zastosowane okładziny wykonane z ocenkowane blachy zapewniają konstrukcji odpowiednią sztywność i skutecznie zabezpieczają rdzeń izolacyjny. Zachęcamy do zakupu. Oferujemy sprzedaż płyt warstwowych, stworzonych z użyciem najnowocześniejszych technologii. Jednocześnie zapewniamy konkurencyjne ceny.

Czym wyróżniają się nasze płyty warstwowe?

Jako profesjonaliści, dokładamy wszelkich starań, aby jakość wykonania naszych produktów była zawsze na najwyższym poziomie. Oferujemy płyty warstwowe ścienne i dachowe, które są pokryte metalową okładziną, zabezpieczającą przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ponadto, wewnątrz każdej płyty znajduje się rdzeń izolacyjny, chroniący nie tylko przed zimnem, ale również przed wiatrem. Płyta warstwowa dachowa lub ścienna może mieć rdzeń wykonany ze sztywnej pianki poliuretanowej, twardej wełny mineralnej lub styropianu.

Płyty warstwowe dachowe i ścienne i ich zastosowanie

W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości płyty, charakteryzujące się szerokim wykorzystaniem, dzięki czemu bez problemu wybiorą Państwo model dopasowany do konkretnej inwestycji. Płyty warstwowe dachowe znajdują zastosowanie na obiektach przeznaczonych zarówno do magazynowania, jak i do produkcji, handlu, świadczenia usług oraz wielu innych.

Płyty warstwowe w atrakcyjnych cenach

Oferujemy wysokogatunkowe płyty warstwowe w konkurencyjnych cenach, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na każde pytanie.