Budownictwo podlega szybkim zmianom technologicznym, czego efektem jest m.in. powszechne wykorzystanie płyty warstwowej. Najczęściej jest ona stosowana w budownictwie przemysłowym, magazynowym i rolniczym. Dzięki niej powstają hale przemysłowe i magazynowe,, hangary, obiekty handlowe, biurowe i socjalne, a nawet mroźnie czy chłodnie. Służy także do budowy kontenerów, garaży i pawilonów.

Obiekty z płyt warstwowych – elastyczność i funkcjonalność

Płyty Warstwowe

Płyty warstwowe to struktury składające się z dwóch warstw – zewnętrznej wykonanej ze stali ocynkowanej i malowanej oraz wewnętrznej wykonanej z tworzywa sztucznego wypełnionego pianką poliuretanową. Taka budowa zapewnia nie tylko wysoką izolacyjność termiczną, ale także długotrwałą żywotność konstrukcji.

W dziedzinie budownictwa przemysłowego płyty warstwowe znalazły szerokie zastosowanie, zwłaszcza w realizacji hal produkcyjnych oraz magazynowych. Ich zaletą jest możliwość wznoszenia bardzo dużych konstrukcji o otwartej przestrzeni wewnątrz, co umożliwia swobodne organizowanie procesów produkcyjnych oraz składowanie towarów. Dzięki temu, że płyty warstwowe są skonstruowane w taki sposób, aby zapewnić równocześnie izolację termiczną i akustyczną, obiekty te cechują się wysokim poziomem komfortu dla pracowników.

Płyt warstwowe / obornickie - ich zalety

Obiekty z płyty obornickiej charakteryzują się bardzo dobrym stopniem izolacyjności termicznej, co zawdzięczają znajdującemu się wewnątrz wypełnieniu. Rdzeń izolacyjny chroni nie tylko przed zimnem, ale również przed wiatrem. Ponadto płyty warstwowe występują w bogatej palecie kolorystycznej, a także posiadają kilka rodzajów profilować, dzięki czemu wyróżniają się dużą estetyką. Bez problemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb inwestora i stworzyć z ich pomocą obiekt o interesującej architekturze.

plyta-warstowa

Wysokiej jakości płyty warstowe

W naszej ofercie znajdują się płyty w pierwszym gatunku na zamówienie, a także płyty w drugim gatunku w atrakcyjnej cenie dostępne od ręki. Płyty posiadają grubość od 4-20 cm i występują w szerokim zakresie długości i szerokości, a także w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Wszystkie z naszych płyt zostały wykonane z najlepszych komponentów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Zastosowano w nich okładziny z ocynkowanej blachy, które zapewniają konstrukcji odpowiednią sztywność i skutecznie zabezpieczają rdzeń izolacyjny. A wszystko to po to, aby Klienci otrzymali produkty najwyższej jakości, które będą się wyróżniały wyjątkową estetyką i trwałością na lata.
Wybierz sprawdzone płyty warstwowe i ciesz się najwyższą jakością.

+48 573 124 743
plyty.rebud@gmail.com

Montaż płyt warstwowych

hala magazynowa z płyty warstwowej

Kolejną zaletą płyt warstwowych jest szybki montaż. Obiekty z płyt warstwowych powstają znacznie szybciej niż te wykonane z tradycyjnych technologiach, co wynika z kilku czynników. Po pierwsze budowa wymaga załatwienie mniejszej ilości pozwoleń, co znacznie skraca czas potrzebny na załatwienie formalności. Drugim powodem krótszego czasu montażu płyt warstwowych jest ich konstrukcja, która charakteryzuje się lekkością i łatwością montażu. Wystarczy kilku sprawnych montażystów, by z gotowych modułów szybko powstał dowolny obiekt. Co więcej, budowa może przebiegać niezależnie od warunków atmosferycznych. Nie ma także zbytnich ograniczeń dotyczących gruntu, na jakim ma powstać obiekt budowlany.

Jak dojechać

Wyślij do nas zapytanie

    Dane osobowe

    Jaki rodzaj budowli Cię interesuje