Posiadanie Certyfikatu „Diament Biznesu Roku 2024” to dla nas nie tylko potwierdzenie wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez Re-Bud z Ostrowa Wielkopolskiego. To także dowód skuteczności naszych działań i priorytetów. To wyróżnienie pomaga budować tożsamość naszej firmy, zwiększa jej rozpoznawalność i buduje zaufanie wśród naszych partnerów biznesowych. Certyfikat „Diament Biznesu Roku 2024” to przede wszystkim poświadczenie naszej rzetelności i solidności, co otwiera nowe możliwości pozyskania klientów, podnosi prestiż firmy i wzmacnia jej pozytywny wizerunek. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa zaufanie, które obdarzają nas każdego dnia.

Re-Bud z nagrodą „Diament Biznesu 2024”

Docenieni za jakość naszych usług Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie „Diament Biznesu 2024”. Nic tak nie cieszy – poza zadowoleniem naszych Klientów z jakości świadczonych przez nas usług – jak wyróżnienia, będące widocznym znakiem trudu, jaki wkładamy w naszą pracę. Cieszymy się z każdego certyfikatu i tytułu, jaki otrzymuje Re-Bud, ponieważ wiemy, że stanowią…

czytaj więcej
f79f8da2 2695 478d 13fe 3302662c446a

Re-Bud z dumą wspiera sport!

Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w wspieranie sportu, dlatego z dumą wspieramy od 2022 roku KPR Ostrovia a także od 2024 żużlowca oraz Nicolaia Klindta.

Nasza firma zawsze kieruje się wartościami solidności, determinacji i współpracy, które są nieodłącznymi …

czytaj więcej
Płyty Warstwowe

Czy płyty obornickie są odporne na ogień?

Ta kwestia budzi wiele wątpliwości zarówno wśród inwestorów, jak i specjalistów z branży budowlanej. Płyty obornickie są coraz częściej wykorzystywane w budownictwie jako materiał konstrukcyjny oraz wykończeniowy. Ich popularność wynika głównie z niskiej ceny, łatwości obróbki oraz wysokiej wytrzymałości. W tym artykule przyjrzymy się właściwościom ognioodpornym płyt obornickich, analizując ich potencjalne zastosowanie.

czytaj więcej