fbpx

Podnośniki koszowe samojezdne – wynajem

wypożyczalnia podnośników

WYNAJEM PODNOŚNIKÓW JUŻ OD 100 ZŁ ZA DZIEŃ !

ZADZWOŃ! +48 606 664 601

Nasza oferta wynajmu podnośników skierowana jest do osób, które wykonują wszelkie prace na wysokościach i chciałyby, aby przebiegały one szybciej, a przede wszystkim bezpieczniej. W naszej ofercie posiadamy podnośniki nożycowe oraz przegubowe przeznaczone do pracy na wysokości do 20 metrów. Oferowany przez nas sprzęt jest nowoczesny i bezpieczny, a jego stan jest na bieżąco kontrolowany przez naszych serwisantów. Ponadto wszystkie podnośniki posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Wszystko to sprawia, że osoby, które zdecydują się na wynajem podnośnika przegubowego i nożycowego mają pewność, że otrzymają sprzęt, który ich nie zawiedzie.
Nasze podnośniki koszowe na wynajem dowozimy na terenie całej Polski.

Do czego służą podnośniki?
Praca na wysokościach wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, który zapewni wygodny dostęp do wielu kondygnacji albo innych obiektów. Powinien być on funkcjonalny, a przede wszystkim bezpieczny dla użytkujących go osób. Najlepiej sprawdzają się w tej roli podnośniki, które coraz częściej pojawiają się na placach budowy i zastępują rusztowania. Są od nich zresztą znacznie wygodniejsze, ponieważ nie wymagają żmudnego rozkładania. Od razu po przybyciu na teren budowy można rozpocząć prace. Ponadto ich istotną zaletą jest możliwość przemieszczania się bez konieczności schodzenia z podnośnika. Podnośniki mogą występować w wielu wariantach, a jednym z najpopularniejszych z nich są podnośniki koszowe.

Czym się wyróżniają podnośniki koszowe?
Podnośnik koszowy samojezdny nazywany inaczej zwyżką wyróżnia się przede wszystkim tym, że wyposażony jest w podnoszoną hydraulicznie platformę lub kosz. Dzięki temu pracownicy mogą bezpiecznie pracować na wysokościach. Poszczególne rodzaje podnośników mogą różnić się od siebie konstrukcją – kosz może być wznoszony na dwóch krzyżujących się ramionach lub też można się spotkać z podnośnikami teleskopowymi. W swojej ofercie posiadamy podnośniki nożycowe oraz przegubowe do pracy na wysokości do 20 metrów.

Dlaczego warto wynająć zwyżkę?
Wiele osób używa zwyżek sporadycznie. W takiej sytuacji zakup drogiego sprzętu jest zupełnie nieopłacalny. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem zwyżki samojezdnej. Dzięki temu można szybko i bezpiecznie przeprowadzić zaplanowane prace, nie należy się jednak przy tym obawiać o koszty. W naszej ofercie posiadamy zwyżki nożycowe na wynajem. Jeśli interesują Cię inne zwyżki, także postaramy się przyjść z pomocą.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem podnośnika?

Wynajem podnośnika to oferta kierowana do każdej firmy, która w ramach wykonywanych usług przeprowadza prace na wysokościach – np. firm budowlanych, instalatorskich, konserwacyjnych i innych.

Na wynajem warto zdecydować się:

  • kiedy zakup własnego sprzętu jest zbyt dużym obciążeniem – dotyczy to m.in. firm dopiero rozpoczynających działalność lub przeprowadzających modernizację posiadanego wyposażenia,
  • kiedy występuje wyższe zapotrzebowanie na sprzęt – w takiej sytuacji skorzystanie z usług wypożyczalni pozwoli zrealizować zlecone zadanie w jak najkrótszym czasie,
  • kiedy własne wyposażenie nie nadaje do użytku – np. z powodu niespodziewanych awarii; w tej sytuacji firma ma możliwość kontynuowania praca bez opóźnień i ponoszenie nadmiernych kosztów,

Wynajem może być również dobrym sposobem na wypróbowanie danego modelu podnośnika przed podjęciem decyzji o zakupie własnego sprzętu.

Jak wybrać podnośnik?

Wybór konkretnego modelu podnośnika powinien być podyktowany analizą różnych czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę:

  • nośność – jeśli rodzaj wykonywanych prac na wysokości wymaga użycia materiałów budowlanych lub narzędzi o dużej masie warto postawić na podnośnik o wyższej nośności,
  • wysokość podnoszenia – im jest wyższa, tym więcej zadań można wykonać przy pomocy podnośnika.
  • rodzaj napędu – maszyny o napędzie elektrycznym nie emitują spalin, dlatego mogą być używane nawet we wnętrzach budynków. Urządzenie takie jak spalinowe podnośniki koszowe dysponują jednak większą mocą, co przekłada się m.in. na nośność.

Myślisz o wynajęciu podnośnika, ale nie wiesz na jakie rozwiązanie się zdecydować? Skontaktuj się z nami a pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru.