Podnośniki koszowe samojezdne – wynajem

wypożyczalnia podnośników

WYNAJEM PODNOŚNIKÓW JUŻ OD 100 ZŁ ZA DZIEŃ !

ZADZWOŃ! +48 606 664 601

Nasza oferta wynajmu podnośników skierowana jest do osób, które wykonują wszelkie prace na wysokościach i chciałyby, aby przebiegały one szybciej, a przede wszystkim bezpieczniej. W naszej ofercie posiadamy podnośniki nożycowe oraz przegubowe przeznaczone do pracy na wysokości do 20 metrów. Oferowany przez nas sprzęt jest nowoczesny i bezpieczny, a jego stan jest na bieżąco kontrolowany przez naszych serwisantów. Ponadto wszystkie podnośniki posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Wszystko to sprawia, że osoby, które zdecydują się na wynajem podnośnika przegubowego i nożycowego mają pewność, że otrzymają sprzęt, który ich nie zawiedzie.
Nasze podnośniki koszowe na wynajem dowozimy na terenie całej Polski.

Do czego służą podnośniki?
Praca na wysokościach wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, który zapewni wygodny dostęp do wielu kondygnacji albo innych obiektów. Powinien być on funkcjonalny, a przede wszystkim bezpieczny dla użytkujących go osób. Najlepiej sprawdzają się w tej roli podnośniki, które coraz częściej pojawiają się na placach budowy i zastępują rusztowania. Są od nich zresztą znacznie wygodniejsze, ponieważ nie wymagają żmudnego rozkładania. Od razu po przybyciu na teren budowy można rozpocząć prace. Ponadto ich istotną zaletą jest możliwość przemieszczania się bez konieczności schodzenia z podnośnika. Podnośniki mogą występować w wielu wariantach, a jednym z najpopularniejszych z nich są podnośniki koszowe.

Czym się wyróżniają podnośniki koszowe?
Podnośnik koszowy samojezdny nazywany inaczej zwyżką wyróżnia się przede wszystkim tym, że wyposażony jest w podnoszoną hydraulicznie platformę lub kosz. Dzięki temu pracownicy mogą bezpiecznie pracować na wysokościach. Poszczególne rodzaje podnośników mogą różnić się od siebie konstrukcją – kosz może być wznoszony na dwóch krzyżujących się ramionach lub też można się spotkać z podnośnikami teleskopowymi. W swojej ofercie posiadamy podnośniki nożycowe oraz przegubowe do pracy na wysokości do 20 metrów.

Dlaczego warto wynająć zwyżkę?
Wiele osób używa zwyżek sporadycznie. W takiej sytuacji zakup drogiego sprzętu jest zupełnie nieopłacalny. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem zwyżki samojezdnej. Dzięki temu można szybko i bezpiecznie przeprowadzić zaplanowane prace, nie należy się jednak przy tym obawiać o koszty. W naszej ofercie posiadamy zwyżki nożycowe na wynajem. Jeśli interesują Cię inne zwyżki, także postaramy się przyjść z pomocą.