Poszukujesz efektywnych rozwiązań magazynowych dla swojego biznesu? Nasze hale magazynowe z płyt warstwowych to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Zapewniają one nie tylko wysoką jakość i trwałość, ale również doskonałą funkcjonalność, spełniając wszelkie wymagania logistyczne.

hale magazynowe

Twoje idealne rozwiązanie - hale magazynowe, które spełniają Twoje potrzeby!``

Budowa hali magazynowej to poważne przedsięwzięcie, które wymaga nie tylko dużej ilości czasu, ale także uzyskania licznych pozwoleń. Tymczasem inwestorom zależy na tym, aby obiekty powstały jak najszybciej, a do tego cechowały się najlepszymi parametrami. W związku z tym do budowy nowoczesnych hal magazynowych stosujemy płytę warstwową.

W dziedzinie budownictwa przemysłowego płyty warstwowe znalazły szerokie zastosowanie, zwłaszcza w realizacji hal produkcyjnych oraz magazynowych. Ich zaletą jest możliwość wznoszenia bardzo dużych konstrukcji o otwartej przestrzeni wewnątrz, co umożliwia swobodne organizowanie procesów produkcyjnych oraz składowanie towarów.

Hale magazynowe z płyty warstwowej

Budowa hal magazynowych z płyty warstwowej o wiele sprawniej niż w przypadku tradycyjnych technologii. Co więcej, wyróżniają się one ponadprzeciętną trwałością, dzięki czemu zapewniają optymalne warunki zarówno do przechowywania, jak i do pracy. Ogromną zaletą budowy hal magazynowych w tej technologii są ich doskonałe właściwości termoizolacyjne. Wynika to z faktu, że do ich produkcji stosuje się panele wykonane z wykorzystaniem rdzenia z różnych materiałów. Nasze hale magazynowe budujemy wykorzystując panele z rdzeniem poliuretanowym, które cechują się dobrą izolacją cieplną, trwałością, łatwością obróbki, a przede wszystkim niewielką wagą. Wszystko to sprawia, że budowa hal magazynowych przebiega sprawnie i jest znacznie łatwiejsza od tradycyjnych metod. Ponadto nie wymaga ona aż tak dużej ilości pozwoleń, dzięki czemu obiekty powstają o wiele szybciej.

plyta-warstowa
hala magazynowa z płyty warstwowej

Budowa hali magazynowej tego typu przynosi inwestorom liczne korzyści. Obiekty są odporne na czynniki zewnętrzne, a przede wszystkim zapewniają wysoki poziom efektywności energetycznej, co pozwala na spore oszczędności. Są one również odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu. Oprócz tego hale są bardzo estetyczne i doskonale się prezentują. Ponadto łatwo można je rozbudowywać w miarę bieżących potrzeb. Wszystko to sprawia, że przed przystąpieniem do inwestycji warto rozważyć budowę hal magazynowych w nowych technologiach.

Nasze usługi w zakresie budowy hal magazynowych obejmują profesjonalne hale stalowe do celów magazynowych czy nawet inwentarskich i chłodniczych. Ponadto hale stalowe znajdują także zastosowanie jako obiekty socjalne, handlowe oraz wiele innych.

Potrzebujesz aby wybudować Ci hale magazynową?

Zadzwoń lub napisz do nas a my postaramy się, przedstawić Ci dogodną ofertę na hale magazynową.
Zadzwoń do nas
+48 666 071 643
Napisz do nas
rebud.ad@gmail.com
Odwiedź nas
Szczury 106, 63-450 Ostrów Wielkopolski

Jak dojechać

Wyślij do nas zapytanie

    Dane osobowe

    Jaki rodzaj budowli Cię interesuje