fbpx
Kategorie
Podnośniki spalinowe

Podnośniki spalinowe koszowe

Airo 1850 - podnośnik spalinowy koszowy

Airo 1850

Airo 1850 - podnośnik spalinowy koszowy

Haulotte 16PX

Spalinowe podnośniki koszowe

Bezpieczne i wydajne przeprowadzenie prac na wysokości wymaga wysokiej jakości sprzętu. Tam, gdzie niemożliwe jest zastosowanie drabin czy rusztowaniem rozwiązaniem są spalinowe podnośniki koszowe. Sprawdź ofertę wypożyczalni podnośników marki Haulotte i AIRO.

Jakie są zalety podnośników koszowych?

Podnośniki koszowe to rodzaj lekkich i mobilnych urządzeń dźwigowych, które znajdują szeroki zastosowanie w branży budowlanej, instalatorskiej i innych. Wyposażone w kosz na segmentowym wysięgników umożliwiają swobodne przemieszczanie pracowników wykonujących prace na wysokości oraz niezbędnego sprzętu – np. narzędzi oraz materiałów.

Główne zalety spalinowych podnośników koszowych to:

  • wysoka moc silnika – przekłada się na bardzo wysoki udźwig (około 230 kilogramów)
  • stosunkowo niska masa własna – umożliwia wykorzystanie maszyny na różnych podłożach bez ryzyka ich uszkodzenia,
  • kompaktowe wymiary – podnośnik jest w stanie wjechać w miejsca niedostępne dla innych typów urządzeń dźwigowych.

Należy pamiętać, że podczas pracy silnik podnośnika emituje spaliny. Z tego powodu nie powinien być wykorzystywany w zamkniętych obiektach pozbawionych odpowiednio wydajnej wentylacji. W takich sytuacjach zalecanym rozwiązaniem są elektryczne podnośniki koszowe.

Czemu warto zdecydować się na wynajem podnośnika?

Wynajem podnośnika to rozwiązanie po które warto sięgnąć w sytuacji, gdy zakup własnego sprzętu jest zbyt duża lub nieopłacalną inwestycją. Wypożyczają nasze podnośniki koszowe może mieć pewność, że sprzęt którego używasz jest dobrej jakości i utrzymany w odpowiednim stanie technicznym. Nie musisz martwić się jego serwisowaniem, ubezpieczeniem, ani innymi dodatkowymi kosztami. Sam decydujesz, w jakim okresie wynajmujesz sprzęt, dzięki czemu masz pełnię kontrolę na swoimi wydatkami.