fbpx
Kategorie
Podnośniki elektryczne

Elektryczne podnośniki nożycowe

Compact 12 - podnośnik elektryczny nożycowy

Compact 12

Compact 8 - podnośnik elektryczny nożycowy

Compact 8

Prace na wysokościach wymagają odpowiedniego wyposażenia. Kiedy zwykłe drabiny i rusztowania nie są wystarczą do zrealizowania zadania, idealnym wyborem stają się elektryczne podnośniki nożycowe. Sprawdź naszą ofertę wynajmu podnośników.

Charakterystyka elektrycznych podnośników koszowych

Podnośniki nożycowe to mobilne urządzenia przeznaczone do wykonywania różnego rodzaju prac na wysokościach. Wyposażone w ruchomy podest o dużej powierzchni umożliwiają łatwy transport pionowy dla osób wykonujących pracę, a także dla niezbędny materiałów oraz narzędzi.

Główne zalety dostępnych w naszej ofercie podnośników nożycowych marki Haulotte to:

  • niewielka masa własna – wynosi ona około 1600 do około 2600 kilogramów, co sprawia, że podnośnik może być wykorzystywany na różnych podłożach, nawet tych wrażliwych na duże obciążenia.
  • kompaktowe rozmiary – dzięki temu podnośnik może zostać wprowadzony do wnętrz budynków w celu przeprowadzenia prac na wysokości
  • elektryczny napęd – dostarcza dużej mocy, a przy tym nie generuje spalin ani hałasu o dużym natężeniu,
  • prosta obsługa – kontrola urządzenia jest bardzo prosta i nie wymaga długiego przeszkolenia

To wszystko sprawia, że urządzenia te są świetną alternatywą dla innych urządzeń podnośnikowych. Doskonale sprawdzają się w różnych pracach, takich jak remonty budynków, serwis instalacji, montaż płyt warstwowych.

Dlaczego warto wypożyczyć podnośnik nożycowy?

Wynajem podnośnika nożycowego to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który z różnych powodów nie chce lub nie może pozwolić sobie na zakup własnego wyposażenia. Korzystając z naszej oferty możecie Państwo zmniejszyć swoje wydatki związane z wykonywaniem prac na wysokości, zapewnić większą elastyczność działalności, a także pominąć wszelkie koszty związane z serwisowaniem i garażowaniem niezbędnych maszyn.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wypożyczenia podnośników nożycowych zarówno firmy, instytucje, jak i osoby prywatne.