Obiekty z płyt warstwowych – generalne wykonawstwo

obiekty plyta warstwowa banner

Budownictwo przemysłowe podlega szybkim zmianom technologicznym i tradycyjne rozwiązania są w nim coraz rzadziej stosowane. Znacznie chętniej wykorzystuje się nowoczesne metody, które cechują się prostotą montażu, estetycznym wyglądem, a przede wszystkim doskonałymi właściwościami, czego przykładem są płyty warstwowe.

obiekty z plyty 1

W zakresie naszych usług znajduje się generalne wykonawstwo obiektów z płyt warstwowych – wycena, projektowanie, montaż i budowa nowoczesnych obiektów z płyt warstwowych o wszechstronnym zastosowaniu. Płyty warstwowe w nowoczesnym budownictwie stosowane są do budowy hal przemysłowych, magazynów, chłodni, mroźni, warsztatów, a nawet warstwowych pokryć dachowych. Gwarantujemy kompleksową obsługę każdej budowy wraz z doradztwem dotyczącym wyboru optymalnych rozwiązań.

Czym się wyróżniają płyty warstwowe?

Płyty stosowane do produkcji hal warsztatowych z płyty warstwowej wykonane są z wykorzystaniem rdzenia z innych materiałów. W przypadku naszych płyt jest to pianka poliuretanowa. Płyty z pianki poliuretanowej wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz wytrzymałością mechaniczną. Wszystko to sprawia, że hale produkcyjne z płyty warsztatowej są odporne na czynniki zewnętrzne, a przede wszystkim zapewniają wysoki poziom efektywności energetycznej, co jest w obecnych czasach niezwykle istotne. Ponadto są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzą się w praktycznie każdym miejscu.

Jakie płyty warstwowe stosujemy w naszej firmie?

Jako że najważniejszym założeniem naszej firmy jest zadowolenie Klienta, stosujemy jedynie płyty warstwowe najwyższej jakości. Są wśród nich płyty z rdzeniem z pianki poliuretanowej nazywane również płytami obornickimi. Charakteryzują się one dobrą izolacją cieplną, trwałością, łatwością obróbki, a przede wszystkim niską wagą. Z tego powodu doskonale sprawdzają się przy budowie hal z płyt obornickich. Takie konstrukcje można postawić znacznie szybciej, a sam montaż płyt warstwowych przebiega bardzo sprawnie i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań.

Dlaczego warto postawić halę z płyty warstwowej?

Zamiast stawiać budynki przemysłowe z ciężkich materiałów, wymagających wykonania większej ilości projektów, instalacji i dokumentów, zdecydowanie lepiej zdecydować się na obiekty z płyty warstwowej. Hala z płyty warstwowej powstanie nie tylko szybciej, ale będzie także znacznie nowocześniejsza, co korzystnie przełoży się na koszty eksploatacji.

obiekty z plyty 2 scaled
obiekty z plyty 3

W naszej firmie oferujemy gotowe hale z płyty warstwowej. Obiekty tego typu charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na negatywne warunki atmosferyczne. Oprócz tego w zakres naszych usług wchodzą także hale garażowe z płyty warstwowej. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności wykonaliśmy już wiele różnorodnych konstrukcji w całej Polsce m.in. w takich miastach jak Poznań, Kalisz, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, czy Katowice. Nasze obiekty można również znaleźć na terenie Niemiec, Austrii i Anglii. Mamy ogromne doświadczenie zarówno w realizacji dużych, jak i mniejszych inwestycji. Poza projektowaniem i budową zajmujemy się także sprzedażą elementów budowlanych. Tanie płyty warstwowe to doskonały budulec do wszelkich obiektów przemysłowych.