W zakresie naszych usług znajduje się generalne wykonawstwo obiektów z płyt warstwowych – wycena, projektowanie, montaż i budowa nowoczesnych obiektów z płyt warstwowych o wszechstronnym zastosowaniu.
Płyty warstwowe w nowoczesnym budownictwie stosowane są do budowy hal przemysłowych, magazynów, chłodni, mroźni, warsztatów, a nawet obiektów rolniczych. Gwarantujemy kompleksową obsługę każdej budowy wraz z doradztwem dotyczącym wyboru optymalnych rozwiązań.
Dlaczego warto postawić halę z płyty warstwowej?
Zamiast stawiać budynki przemysłowe z ciężkich materiałów, wymagających wykonania większej ilości projektów, instalacji i dokumentów, zdecydowanie lepiej zdecydować się na obiekty z płyty warstwowej. Hala z płyty warstwowej powstanie nie tylko szybciej, ale będzie także znacznie nowocześniejsza, co korzystnie przełoży się na koszty eksploatacji.Jako że najważniejszym założeniem naszej firmy jest zadowolenie Klienta, stosujemy jedynie płyty warstwowe najwyższej jakości. Są wśród nich płyty z rdzeniem z pianki poliuretanowej nazywane również płytami obornickimi. Charakteryzują się one dobrą izolacją cieplną, trwałością, łatwością obróbki, a przede wszystkim niską wagą.

Zalety obiektów z płyty obornickiej

szybki montaż

łatwa modyfikacja i rozbudowa

walory estetyczne

ekonomiczne rozwiązanie
Budowa hali magazynowej to poważne przedsięwzięcie, które wymaga nie tylko dużej ilości czasu, ale także uzyskania licznych pozwoleń. Tymczasem inwestorom zależy na tym, aby obiekty powstały jak najszybciej, a do tego cechowały się najlepszymi parametrami. W związku z tym do budowy nowoczesnych hal magazynowych stosujemy płytę warstwową. Budowa hal produkcyjnych z płyty tego typu przebiega o wiele sprawniej niż w przypadku tradycyjnych technologii. Co więcej, wyróżniają się one ponadprzeciętną trwałością, dzięki czemu zapewniają optymalne warunki zarówno do magazynowania, jak i do pracy. Ogromną zaletą budowy hali warsztatowej w tej technologii są jej doskonałe właściwości termoizolacyjne. Wynika to z faktu, że do jej produkcji stosuje się płyty wykonane z wykorzystaniem rdzenia z innych materiałów. Nasze hale magazynowe budujemy wykorzystaniem płyty z rdzeniem poliuretanowym, które cechują się dobrą izolacją cieplną, trwałością, łatwością obróbki, a przede wszystkim niewielką wagą. Wszystko to sprawia, że budowa hal produkcyjnych przebiega sprawnie i jest znacznie łatwiejsza od tradycyjnych metod. Ponadto nie wymaga ona aż tak dużej ilości pozwoleń, dzięki czemu obiekty powstają o wiele szybciej. Budowa hali warsztatowej tego typu przynosi inwestorom liczne korzyści. Obiekty są odporne na czynniki zewnętrzne, a przede wszystkim zapewniają wysoki poziom efektywności energetycznej, co pozwala na spore oszczędności. Są one również odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu sprawdzą się praktycznie w każdym miejscu. Oprócz tego hale są bardzo estetyczne i doskonale się prezentują. Ponadto łatwo można je rozbudowywać w miarę bieżących potrzeb. Wszystko to sprawia, że przed przystąpieniem do inwestycji warto rozważyć budowę hal magazynowych w nowych technologiach.