Płyta warstwowa

Płyta warstwowa ścienna i dachowa – zastosowanie

Płyta warstwowa – element budowlany składający się z okładzin metalowych i umieszczonego pomiędzy nimi rdzenia izolacyjnego. Jest stosowana do tzw. lekkiej obudowy ścian i dachów, najczęściej w budownictwie przemysłowym, magazynowym i rolniczym. Znajduje także zastosowanie przy budowie pawilonów, kontenerów i garaży. Okładziny zazwyczaj wykonane są z blachy ocynkowanej –powlekanej powłokami organicznymi typu: Poliester czy rzadziej PVC lub PVF2. Rdzeń stanowi sztywna pianka poliuretanowa (PUR/PIR), styropian lub twarda wełna mineralna.

Płyty warstwowe to idealny materiał do budowy hal przemysłowych, magazynowych, sportowych, pawilonów i obiektów handlowych, biurowych, socjalnych, hangarów, garaży, warsztatów, kontenerów, mroźni czy, chłodni. Dzięki dużej palecie kolorystycznej i kilku rodzajom profilowań okładzin można przy pomocy płyt warstwowych uzyskać obiekt nie o doskonałych parametrach termicznych, ale także i interesujący architektonicznie.

Oferujemy Państwu sprzedaż płyty warstwowej w drugim gatunku w atrakcyjnej cenie od ręki oraz płytę w pierwszym gatunku na zamówienie. Płyty posiadają grubość od 4-20cm i występują w szerokim zakresie długości i szerokości.

Sprzedaż płyt warstwowych w konkurencyjnych cenach

Nasze produkty to materiały budowlane najwyższej jakości. Zarówno zastosowana w nich okładzina, jak i rdzeń izolacyjny spełniają oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Każda płyta warstwowa dachowa czy ścienna została stworzona z najlepszych komponentów. Zastosowane okładziny wykonane z ocenkowane blachy zapewniają konstrukcji odpowiednią sztywność i skutecznie zabezpieczają rdzeń izolacyjny. Zachęcamy do zakupu. Oferujemy sprzedaż płyt warstwowych, stworzonych z użyciem najnowocześniejszych technologii. Jednocześnie zapewniamy konkurencyjne ceny.

Zadzwoń i zapytaj o cenę!