Płyta warstwowa

Budownictwo podlega szybkim zmianom technologicznym, czego efektem jest m.in. powszechne wykorzystanie płyty warstwowej. Najczęściej jest ona stosowana w budownictwie przemysłowym, magazynowym i rolniczym. Dzięki niej powstają hale przemysłowe i magazynowe,, hangary, obiekty handlowe, biurowe i socjalne, a nawet mroźnie czy chłodnie. Służy także do budowy kontenerów, garaży i pawilonów.

Największe zalety obiektów z płyty warstwowej

Obiekty z płyty obornickiej charakteryzują się bardzo dobrym stopniem izolacyjności termicznej, co zawdzięczają znajdującemu się wewnątrz wypełnieniu. Rdzeń izolacyjny chroni nie tylko przed zimnem, ale również przed wiatrem. Ponadto płyty warstwowe występują w bogatej palecie kolorystycznej, a także posiadają kilka rodzajów profilować, dzięki czemu wyróżniają się dużą estetyką. Bez problemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb inwestora i stworzyć z ich pomocą obiekt o interesującej architekturze.

Płyta warstwowa - Re-bud
Montaż płyt warstwowych

Montaż płyt warstwowych

Kolejną zaletą płyt warstwowych jest szybki montaż. Obiekty z płyt warstwowych powstają znacznie szybciej niż te wykonane z tradycyjnych technologiach, co wynika z kilku czynników. Po pierwsze budowa wymaga załatwienie mniejszej ilości pozwoleń, co znacznie skraca czas potrzebny na załatwienie formalności. Drugim powodem krótszego czasu montażu płyt warstwowych jest ich konstrukcja, która charakteryzuje się lekkością i łatwością montażu. Wystarczy kilku sprawnych montażystów, by z gotowych modułów szybko powstał dowolny obiekt. Co więcej, budowa może przebiegać niezależnie od warunków atmosferycznych. Nie ma także zbytnich ograniczeń dotyczących gruntu, na jakim ma powstać obiekt budowlany.

W naszej ofercie znajdują się płyty w pierwszym gatunku na zamówienie, a także płyty w drugim gatunku w atrakcyjnej cenie dostępne od ręki. Płyty posiadają grubość od 4-20 cm i występują w szerokim zakresie długości i szerokości, a także w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Wszystkie z naszych płyt zostały wykonane z najlepszych komponentów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Zastosowano w nich okładziny z ocynkowanej blachy, które zapewniają konstrukcji odpowiednią sztywność i skutecznie zabezpieczają rdzeń izolacyjny. A wszystko to po to, aby Klienci otrzymali produkty najwyższej jakości, które będą się wyróżniały wyjątkową estetyką i trwałością na lata.
Wybierz sprawdzone płyty warstwowe i ciesz się najwyższą jakością.