Obiekty z płyt warstwowych

Montaż płyt warstwowych najwyższej jakości

Oferujemy nowoczesne obiekty z płyt warstwowych o wszechstronnym zastosowaniu. Płyty warstwowe używane są między innymi do budowy następujących konstrukcji: hale przemysłowe, produkcyjne, magazyny, chłodnie i warsztaty.

Gwarantujemy wsparcie w pełnej realizacji inwestycji wraz z doradztwem dotyczącym optymalnych rozwiązań. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości płyty – także jest to płyta obornicka. Wykonujemy obiekty zgodnie z indywidualnymi życzeniami klientów oraz w wielu wariantach kolorystycznych.

Obiekty z płyty warstwowej i ich cechy

Zamiast stawiać budynki z ciężkich materiałów, wymagających wykonania większej ilości projektów, instalacji i dokumentów zachęcamy do zdecydowania się na obiekty z płyty warstwowej. Takie konstrukcje można postawić znacznie szybciej, sam montaż płyt warstwowych przebiega bardzo sprawnie i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań. Postawione obiekty charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na negatywne warunki atmosferyczne. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności wykonaliśmy już wiele różnorodnych konstrukcji w całej Polsce m.in. w takich miastach jak Poznań, Kalisz, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, czy Katowice. Nasze obiekty można również znaleźć na terenie Niemiec.

Tanie płyty warstwowe do zakupu

Poza projektowaniem i budową zapewniamy również sprzedaż elementów budowlanych. Tanie płyty warstwowe to świetny budulec dla obiektów przemysłowych.