Konstrukcje dachowe

Produkcja i montaż konstrukcji stalowych

W naszej firmie specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych. Dotychczas wykonaliśmy dla naszych klientów setki obiektów odpowiadających ich indywidualnym wymaganiom.

Nasza oferta to przede wszystkim:

  • hale stalowe – produkcyjne, magazynowe, budynki inwentarskie, wiaty i inne konstrukcje stalowe,
  • obiekty z płyty warstwowej mające szerokie zastosowanie,
  • elementy prefabrykowane – kratownicowe i kształtownikowe.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych instrukcji, kładąc szczególny nacisk na ich bezpieczeństwo i wytrzymałość. Wszystkie element spawane są poddawane badaniom przez dział Kontroli Jakości, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że spełniają one wymogi norm budowlanych zgodnie z polskimi i europejskimi standardami.

Konstrukcje stalowe – zalety

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzeniem konstrukcji stalowych. Efektem tego jest sprzedaż wielu obiektów, które cechują się znakomitą trwałością i zapewnieniem optymalnych warunków do pracy, jak i magazynowania. Nasze konstrukcje stalowe świetnie sprawdzają się między innymi jako hale produkcyjne, ale także mniejsze elementy zabudowy. Wśród zalet naszych produktów należy wymienić możliwość dostosowania ich parametrów do potrzeb konkretnej inwestycji i krótki czas wykonania. Budowa konstrukcji stalowych jest najlepszym rozwiązaniem dla firm z branży przemysłowej, rolniczej, logistycznej i wielu innych.