Pokrycia dachowe

pokrycia dachowe banner

Firma Re-Bud świadczy usługi w zakresie wykonania pokryć dachowych. Wykonujemy pokrycia dachowe o długości aż do 15 metrów bieżących. Dostępne w naszej ofercie płyty warstwowe do budowy pokryć dachowych występują w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy Klient znajdzie taką płytę dachową, która będzie w pełni odpowiadała jego potrzebom i doskonale podkreśli wygląd budynku. Rdzeń płyty stanowi pianka poliuretanowa, co przekłada się na doskonałe właściwości izolacyjne i wysoki poziom efektywności energetycznej.

 

Pokrycia dachowe dostępne w naszej firmie to gwarancja najwyższej jakości i korzystnej ceny.

Dachy z płyt warstwowych

Dachy z płyt warstwowych wykonane są z płyty warstwowej o grubości od 40 do 200 mm. Największą zaletą takiego rozwiązania, oprócz wspomnianych już właściwości termicznych, jest szybki montaż oraz lekkość zabudowy.

Płyty warstwowe zastosowane w budowie pokryć dachowych pozwalają zmniejszyć pobór energii potrzebnej do ogrzewania budynków zimą, z drugiej strony przekładają się na większy komfort użytkowników przy włączonej klimatyzacji latem. Dzięki temu doskonale wpisują się w ideę budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

Płyty warstwowe na pokrycie dachu

W naszej firmie wykonujemy dachy z płyt warstwowych o różnorodnych parametrach. Dzięki temu pokrycia dachowe są dostosowane zarówno do indywidualnych oczekiwań, jak i do potrzeb konkretnego projektu. Kilkunastoletnie doświadczenie sprawia, że wszystkie realizacje wykonujemy solidnie i terminowo.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie budowy energooszczędnych pokryć dachowych z płyt warstwowych.