Wynajem podnośników
już od 100 zł na dzień!

Podnośniki koszowe – wynajem

Nasza oferta wynajmu podnośników koszowych skierowana jest do osób, które wykonują wszelkie prace na wysokościach i chciałyby, aby przebiegały one szybciej, a przede wszystkim bezpieczniej. W naszej ofercie posiadamy podnośniki nożycowe oraz przegubowe przeznaczone do pracy na wysokości do 15 metrów. Oferowany przez nas sprzęt jest nowoczesny i bezpieczny, a jego stan jest na bieżąco kontrolowany przez naszych serwisantów. Ponadto wszystkie podnośniki posiadają aktualne badania Urzędu Dozoru Technicznego. Wszystko to sprawia, że osoby, które zdecydują się na wynajem podnośnika koszowego mają pewność, że otrzymają sprzęt, który ich nie zawiedzie.

 

Nasze podnośniki koszowe na wynajem dowozimy na terenie całej Polski.

 

1 ok

PODNOŚNIK NOŻYCOWY 8M
– COMPACT 8

– praca na wysokości 8m
– napęd elektryczny
– udźwig aż 350 kg
– szerokość platformy 81 cm
– możliwość przejazdu na pełnej wysokości
–  długi czas pracy
– wskaźnik przechyłu
– wskaźnik przeciążenia
– licznik godzin

PODNOŚNIK NOŻYCOWY 12M
– COMPACT 12

–praca na wysokości 12m
– napęd elektryczny
– udźwig aż do 450 kg
– szerokość 120 cm
– możliwość jazdy na pełnej wysokości
– przenośne stanowisko sterowania na platformie
– czujnik przechyłu
– wskaźnik przeciążenia
– licznik godzin

ok 1
signal 2022 01 20 113538 006

PODNOŚNIK NOŻYCOWY 15M
– GENIE GS 4390 RT

– praca na wysokości 14,75m
– spalinowy
– udźwig aż 680 kg
– wskaźnik przechyłu
– wskaźnik przeciążenia
–  wysuwany balkon o długości  1,5 m
– chłodnica oleju hydraulicznego
– wbudowany system diagnostyczny
– licznik godzin

 

 

 

PODNOŚNIK NOŻYCOWY 12M
– GENIE 3384 RT

–praca na wysokości 12m
– napęd spalinowa
– udźwig aż do 1134kg
– wysuwany balkon do 1,5m
– podpory stabilizujące na nierównym terenie
– autolevel, poziomowanie automatyczne

 

 

2 ok
4 n ok

Do czego służą podnośniki?

Praca na wysokościach wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, który zapewni wygodny dostęp do wielu kondygnacji albo innych obiektów. Powinien być on funkcjonalny, a przede wszystkim bezpieczny dla użytkujących go osób. Najlepiej sprawdzają się w tej roli podnośniki, które coraz częściej pojawiają się na placach budowy i zastępują rusztowania. Są od nich zresztą znacznie wygodniejsze, ponieważ nie wymagają żmudnego rozkładania. Od razu po przybyciu na teren budowy można rozpocząć prace. Ponadto ich istotną zaletą jest możliwość przemieszczania się bez konieczności schodzenia z podnośnika. Podnośniki mogą występować w wielu wariantach, a jednym z najpopularniejszych z nich są podnośniki koszowe.

Przy jakich pracach sprawdzi się podnośnik koszowy?

Wynajem podnośnika koszowego to dobre rozwiązanie w wielu sytuacjach. Choć najczęściej kojarzy się on z pracą na placu budowy, dzięki niemu można wykonać także wiele innych zadań. Podnośniki samojezdne sprawdzają się przy odśnieżaniu dachów, malowaniu elewacji, montażu elementów dekarskich czy przy naprawie sieci energetycznych. Oprócz tego mogą służyć również do mycia okien w wysokich biurowcach, wieszania ozdób czy montażu bilbordów. Niezależnie od tego, do czego zostanie wykorzystany podnośnik koszowy, z pewnością znacznie ułatwi on wykonywania zadań na wysokościach, a przede wszystkim sprawi, że prace będą przebiegały bezpieczniej.

Czym się wyróżniają podnośniki koszowe?

Podnośnik koszowy samojezdny nazywany inaczej zwyżką wyróżnia się przede wszystkim tym, że wyposażony jest w podnoszoną hydraulicznie platformę lub kosz. Dzięki temu pracownicy mogą bezpiecznie pracować na wysokościach. Poszczególne rodzaje podnośników mogą różnić się od siebie konstrukcją – kosz może być wznoszony na dwóch krzyżujących się ramionach lub też można się spotkać z podnośnikami teleskopowymi. W swojej ofercie posiadamy podnośniki nożycowe oraz przegubowe do pracy na wysokości do 15 metrów.

Dlaczego warto wynająć zwyżkę?

Wiele osób używa zwyżek sporadycznie. W takiej sytuacji zakup drogiego sprzętu jest zupełnie nieopłacalny. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wynajem zwyżki samojezdnej. Dzięki temu można szybko i bezpiecznie przeprowadzić zaplanowane prace, nie należy się jednak przy tym obawiać o koszty. W naszej ofercie posiadamy zwyżki nożycowe na wynajem. Jeśli interesują Cię inne zwyżki, także postaramy się przyjść z pomocą.

Zadzwoń i zapytaj o dostępne podnośniki! tel. 606 664 601