fbpx
Kategorie
Podnośniki spalinowe

Spalinowe podnośniki nożycowe

Haulotte H12SXL - podnośnik spalinowy nożycowy

Haulotte H12SXL

Haulotte H12SX - podnośnik spalinowy nożycowy

Haulotte H12SX

Genis 3384 - podnośnik spalinowy nożycowy

Genis 3384

Genis 4390 - podnośnik spalinowy nożycowy

Genis 4390

Genis 3390 - podnośnik spalinowy nożycowy

Genis 3390

Prace budowlane, instalatorskie czy serwisowe często przeprowadzane są na dużych wysokościach. Wiąże się to z pewnymi trudnościami oraz niebezpieczeństwem dla pracowników i najbliższego otoczenia. Dlatego w wielu sytuacjach warto postawić na wysokiej jakości podnośnik nożycowy! Sprawdź naszą ofertę wynajmu spalinowych podnośników nożycowych od marki Haulotte.

Co warto wiedzieć o spalinowych podnośnikach nożycowych?

Podnośnik nożycowe to urządzenie umożliwiające transport pionowy pracowników wykonujących określone prace na wysokości – np. montaż elementów konstrukcyjnych, instalację urządzeń, remonty i serwis. Wyposażone są one w platformę o dużej powierzchni, która umożliwia podniesienie nie tylko osób, ale również niezbędnego w pracy sprzętu oraz materiałów.

Ich zalety to między innymi:

  • duża moc – spalinowy silnik umożliwia podniesienie ładunku o masie przekraczającej nawet 1000 kilogramów.
  • kompaktowe rozmiary i stosunkowo niewielka masa całkowita – dzięki temu podnośnik może zostać wykorzystany w miejscach, gdzie nie mieszczą się innego rodzaju urządzenia dźwigowe
  • bardzo prosta obsługa – urządzenie nie wymaga skomplikowanego i długiego szkolenia z obsługi

Należy pamiętać, że silnik spalinowy generuje zanieczyszczenia, które uniemożliwiają wykorzystanie podnośnika spalinowego w zamkniętych pomieszczeniach. W celu przeprowadzenia prac na wysokości w obiektach zamkniętych polecanym rozwiązaniem są elektryczne podnośniki koszowe.

Wykorzystaj możliwości podnośników koszowych

Ze względu na swoje liczne zalety spalinowe podnośniki koszowe są bardzo powszechnie wykorzystywane w branży budowlanej i instalatorskiej, ale nie tylko – z ich pomocą możliwe jest wykonanie różnego rodzaju prac na wysokościach, takich jak montaż banerów reklamowych czy serwis urządzeń. Wynajem to rozwiązanie kierowane do wszystkich firm, instytucji oraz innych organizacji, które z różnych powodów nie mogą sobie pozwolić na zakup własnego sprzętu. Decydując się na wynajem można wykorzystać możliwości spalinowych podnośników koszowych bez ponoszenia wysokich kosztów konserwacji czy garażowania.