fbpx
Kategorie
Podnośniki elektryczne

Elektryczne podnośniki koszowe

HA12IP - podnośnik elektryczny koszowy

HA12IP

Prace na wysokościach są nie tylko trudne, ale również niebezpieczne. Dlatego do ich przeprowadzenia należy wykorzystać wyłącznie wysokiej jakości sprzęt od sprawdzonych marek. Poznaj ofertę wynajmu elektrycznych podnośników koszowych Haulotte.

Czym charakteryzuje się podnośnik koszowy?

Podnośnik koszowy to rodzaj urządzenia dźwigowego, przeznaczonego do podnoszenia ludzi oraz materiałów i narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia prac na wysokościach. Podnośnik wyposażony jest w składający się z kilku segmentów wysięgnik, który umożliwia transport operatora wraz z ładunkiem w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej. Dzięki temu podnośnik umożliwia dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc. Jednocześnie dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, niewielkiej masie własnej oraz czystemu, elektrycznemu napędowi podnośniki koszowe stanowią świetną alternatywę dla spalinowych podnośników koszowych oraz innych urządzeń dźwigowych.

Elektryczne podnośniki koszowe znajdują zastosowanie w różnych branżach i działaniach. Przy ich pomocy możliwe jest wykonywanie wszelkiego rodzaju prac budowlanych, instalatorskich i serwisowych, zarówno na zewnętrza jak i w obrębie obiektów zamkniętych.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem?

Wynajem podnośnikowa koszowego to oferta kierowana dla wszystkich osób fizycznych i prawnych, które szukają sposobu na przeprowadzenie różnego rodzaju prac na wysokościach bez nadmiernych inwestycji. Decydując się na okresowy wynajem można znacznie obniżyć wydatki związane z prowadzeniem własnej działalności gospodarczej – koszty konserwacji, serwisowania czy ubezpieczenia urządzenia pozostają po stronie właściciela urządzenia. Dobre parametry techniczne podnośników umożliwiają wykonanie większości pracy na wysokości w krótkim czasie i z zachowaniem wysokiego standardu bezpieczeństwa, co również korzystanie wpływa na finansową wydajność.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!